Rod end GEG GEG045-ES-2RS
Part number : GEG045-ES-2RS
GEN
Description
The Rod End Geg known as GEG045-ES-2RS Generic has an inside diameter of 45 mm, an outside diameter of 75 mm and a thickness of 43 mm.