Rod end GEG GE60-LO-DURBAL
Part number : GE60-LO-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Geg known as GE60-LO-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 60 mm, an outside diameter of 90 mm and a thickness of 36 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
  • OUTSIDE DIAMETER
    90  MM
  • THICKNESS
    36  MM
  • TYPE
    GEG
  • WEIGHT
    1150  G
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description