Rod end GEG DGEG35-ES-2RS-DURBAL
Part number : GEG35-ES-2RS-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Geg known as DGEG35-ES-2RS-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 35 mm, an outside diameter of 62 mm and a thickness of 23 mm.