Rod end GEEW S14-PB-DURBAL
Part number : S14-PB-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Geew known as S14-PB-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 14 mm, an outside diameter of 34 mm and a thickness of 13.5 mm.