Rod end GEEW GE35-FW-2RS-DURBAL
Part number : GE35-FW-2RS-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Geew known as GE35-FW-2RS-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 35 mm, an outside diameter of 62 mm and a thickness of 23 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    35  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    62  MM
  • THICKNESS
    23  MM
  • TYPE
    GEEW
  • WEIGHT
    390  G
  • LUBRICATION
    without
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description