Rod end GEEW GE20-ES-2RS-DURBAL
Part number : GE20-ES-2RS-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Geew known as GE20-ES-2RS-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 20 mm, an outside diameter of 35 mm and a thickness of 12 mm.