Rod end GEEW GE12-UK-DURBAL
Part number : GE12-UK-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Geew known as GE12-UK-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 12 mm, an outside diameter of 22 mm and a thickness of 10 mm.