Rod end GEEW G30-PB-DURBAL
Part number : G30-PB-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Geew known as G30-PB-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 30 mm, an outside diameter of 55 mm and a thickness of 25 mm.