Rod end GEEW DGE90-FW-2RS-DURBAL
Part number : DGE90-FW-2RS-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Geew known as DGE90-FW-2RS-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 90 mm, an outside diameter of 150 mm and a thickness of 55 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    90  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    150  MM
  • THICKNESS
    55  MM
  • TYPE
    GEEW
  • WEIGHT
    5400  G
  • LUBRICATION
    without
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description