Rod end GEEW DGE80-FW-2RS-DURBAL
Part number : DGE80-FW-2RS-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Geew known as DGE80-FW-2RS-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 80 mm, an outside diameter of 130 mm and a thickness of 50 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
logo_delivery Last departure in
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    80  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    130  MM
  • THICKNESS
    50  MM
  • TYPE
    GEEW
  • WEIGHT
    3500  G
  • LUBRICATION
    without
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description