Rod end GEEW DG16-PB-DURBAL
Part number : DG16-PB-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Geew known as DG16-PB-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 16 mm, an outside diameter of 32 mm and a thickness of 15 mm.