Rod end GE SIL15-ES-DURBAL
Part number : SIL15-ES-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Ge known as SIL15-ES-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 15 mm, an outside diameter of 40 mm and a thickness of 12 mm.
  1 parts in stock (3 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    15  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    40  MM
  • THICKNESS
    12  MM
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    180  G
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description