Rod end GE SB100A-IKO
Part number : SB100A-IKO
IKO
Description
The Rod End Ge known as SB100A-IKO IKO has an inside diameter of 100 mm, an outside diameter of 160 mm and a thickness of 88 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    100  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    160  MM
  • THICKNESS
    88  MM
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    3927  G
  • LUBRICATION
    without
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description