Rod end GE GEH60-ES-2RS-DUNLOP
Part number : GEH60-ES-2RS-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Ge known as GEH60-ES-2RS-DUNLOP DUNLOP has an inside diameter of 60 mm, an outside diameter of 105 mm and a thickness of 63 mm.