Rod end GE GEH45-ES-DUNLOP
Part number : GEH45-ES-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Ge known as GEH45-ES-DUNLOP DUNLOP has an inside diameter of 45 mm, an outside diameter of 43 mm and a thickness of 28 mm.
  1 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    45  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    43  MM
  • THICKNESS
    28  MM
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    700  G
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
    1
Description