Rod end GE GEH25-ES-DUNLOP
Part number : GEH25-ES-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Ge known as GEH25-ES-DUNLOP DUNLOP has an inside diameter of 25 mm, an outside diameter of 28 mm and a thickness of 18 mm.
  4 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rod end GE - GE25-ES-DUNLOP DUNLOP
ROD END GE GE25-ES-DUNLOP
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    25  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    28  MM
  • THICKNESS
    18  MM
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    200  G
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
    1
Description