Rod end GE GEH20ES-2RS-SKF
Part number : GEH20ES-2RS-SKF
SKF
Description
The Rod End Ge known as GEH20ES-2RS-SKF SKF has an inside diameter of 20 mm, an outside diameter of 42 mm and a thickness of 25 mm.