Rod end GE GE70-UK-2RS-INA
Part number : GE70-UK-2RS-INA
INA
Description
The Rod End Ge known as GE70-UK-2RS-INA INA has an inside diameter of 70 mm, an outside diameter of 105 mm and a thickness of 49 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    70  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    105  MM
  • THICKNESS
    49  MM
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    1500  G
  • LUBRICATION
    without
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description