Rod end GE GE70-ES-2RS
Part number : GE70-ES-2RS
GEN
Description
The Rod End Ge known as GE70-ES-2RS Generic has an inside diameter of 70 mm, an outside diameter of 105 mm and a thickness of 49 mm.