Rod end GE GE50GS-2RS-IKO
Part number : GE50GS-2RS-IKO
IKO
Description
The Rod End Ge known as GE50GS-2RS-IKO IKO has an inside diameter of 50 mm, an outside diameter of 90 mm and a thickness of 56 mm.