Rod end GE GE45ES-2RS-SKF
Part number : GE45ES-2RS-SKF
SKF
Description
The Rod End Ge known as GE45ES-2RS-SKF SKF has an inside diameter of 45 mm, an outside diameter of 68 mm and a thickness of 32 mm.