Rod end GE GE45-ES-2RS-DURBAL
Part number : GE45-DO-2RS-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Ge known as GE45-ES-2RS-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 45 mm, an outside diameter of 68 mm and a thickness of 25 mm.