Rod end GE GE40-UK-2RS-A-INA
Part number : GE40-UK-2RS-A-INA
INA
Description
The Rod End Ge known as GE40-UK-2RS-A-INA INA has an inside diameter of 40 mm, an outside diameter of 62 mm and a thickness of 28 mm.