Rod end GE GE35ES-2RS-IKO
Part number : GE35ES-2RS-IKO
IKO
Description
The Rod End Ge known as GE35ES-2RS-IKO IKO has an inside diameter of 35 mm, an outside diameter of 55 mm and a thickness of 25 mm.