Rod end GE GE30GS-2RS-IKO
Part number : GE30GS-2RS-IKO
IKO
Description
The Rod End Ge known as GE30GS-2RS-IKO IKO has an inside diameter of 30 mm, an outside diameter of 55 mm and a thickness of 32 mm.
  1 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    55  MM
  • THICKNESS
    32  MM
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    293  G
  • LUBRICATION
    without
  • PACKAGING
    1
Description