Rod end GE GE30ES-SKF
Part number : GE30ES-SKF
SKF
Description
The Rod End Ge known as GE30ES-SKF SKF has an inside diameter of 30 mm, an outside diameter of 47 mm and a thickness of 18 mm.
  8 to 10 days (19 hours ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Rod end GE - GE30-ES-2RS GEN
Waterproof
ROD END GE GE30-ES-2RS
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    47  MM
  • THICKNESS
    18  MM
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    152  G
  • LUBRICATION
    without
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description