Rod end GE GE30-SW-DURBAL
Part number : GE30-SW-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Ge known as GE30-SW-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 30 mm, an outside diameter of 55 mm and a thickness of 15 mm.
  2 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - OAS-50X62X7-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OAS-50X62X7-NBR
Rod end GE - GE30-SW-ELGES ELGES
ROD END GE GE30-SW-ELGES
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    55  MM
  • THICKNESS
    15  MM
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    210  G
  • PACKAGING
    1
Description