Rod end GE GE30-FW-DUNLOP
Part number : GE30-FW-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Ge known as GE30-FW-DUNLOP DUNLOP has an inside diameter of 30 mm, an outside diameter of 32 mm and a thickness of 20 mm.
  1 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    32  MM
  • THICKNESS
    20  MM
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    308  G
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
    1
Description