Rod end GE GE25-FO-2RS-INA
Part number : GE25-FO-2RS-INA
INA
Description
The Rod End Ge known as GE25-FO-2RS-INA INA has an inside diameter of 25 mm, an outside diameter of 47 mm and a thickness of 18 mm.