Rod end GE GE25-DO-INA
Part number : GE25-DO-INA
INA
Description
The Rod End Ge known as GE25-DO-INA INA has an inside diameter of 25 mm, an outside diameter of 42 mm and a thickness of 20 mm.
  5 parts in stock (2 hours ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 61903-2RS GEN
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 61903-2RS
Rod end GE - GE25-ES GEN
ROD END GE GE25-ES
PAP bush - PAP6050-P10 GEN
PAP BUSH PAP6050-P10
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    25  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    42  MM
  • THICKNESS
    20  MM
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    118  G
  • PACKAGING
    1
Description