Rod end GE GE25-DO-DURBAL
Part number : GE25-DO-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Ge known as GE25-DO-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 25 mm, an outside diameter of 42 mm and a thickness of 16 mm.