Rod end GE GE25-DO-2RS-ELGES
Part number : GE25-DO-2RS-ELGES
ELGES
Description
The Rod End Ge known as GE25-DO-2RS-ELGES ELGES has an inside diameter of 25 mm, an outside diameter of 42 mm and a thickness of 20 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - OAS-20X30X6-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OAS-20X30X6-NBR
Rod end GE - GE40-ES-2RS GEN
Waterproof
ROD END GE GE40-ES-2RS
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    25  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    42  MM
  • THICKNESS
    20  MM
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    114  G
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Compatibilities
  • ARCUSIN
    AUTOPICK
Description