Rod end GE GE20GS-2RS-IKO
Part number : GE20GS-2RS-IKO
IKO
Description
The Rod End Ge known as GE20GS-2RS-IKO IKO has an inside diameter of 20 mm, an outside diameter of 42 mm and a thickness of 25 mm.