Rod end GE GE20-FW-DUNLOP
Part number : GE20-FW-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Ge known as GE20-FW-DUNLOP DUNLOP has an inside diameter of 20 mm, an outside diameter of 42 mm and a thickness of 16 mm.