Rod end GE GE120-UK-2RS-DUNLOP
Part number : GE120-UK-2RS-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Ge known as GE120-UK-2RS-DUNLOP DUNLOP has an inside diameter of 85 mm, an outside diameter of 120 mm and a thickness of 70 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    85  MM
  • THICKNESS
    70  MM
  • WEIGHT
    8000  G
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
    1
Description