Rod end GE DGEG30-ES-2RS-DURBAL
Part number : DGEG30-ES-2RS-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Ge known as DGEG30-ES-2RS-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 30 mm, an outside diameter of 55 mm and a thickness of 20 mm.