Rod end GE DGE30-UK-2RS-DURBAL
Part number : DGE30-UK-2RS-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Ge known as DGE30-UK-2RS-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 30 mm, an outside diameter of 47 mm and a thickness of 18 mm.