Rod end GE DGE20ES-2RS
Part number : GE20-ES-2RS
GEN
Description
The Rod End Ge known as DGE20ES-2RS Generic has an inside diameter of 20 mm, an outside diameter of 35 mm and a thickness of 16 mm.