Rod end GE BEF10SO-21-501-DURBAL
Part number : BEF10SO-21-501-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Ge known as BEF10SO-21-501-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 10 mm, an outside diameter of 28 mm and a thickness of 14 mm.
  1 parts in stock (3 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    10  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    28  MM
  • THICKNESS
    14  MM
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    74  G
    1
  • STANDARD
    No standard
Description