Other bearing T5ED100-FAG
Part number : T5ED100-FAG
FAG
Description
The Other Bearing, known as T5ED100-FAG FAG, has an inner diameter of 100 mm, an outer diameter of 160 mm and a thickness of 34 mm.
  1 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    100  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    160  MM
  • THICKNESS
    34  MM
  • WEIGHT
    3207  G
  • PACKAGING
    1
Description