Other bearing SMLGM14-51-UNIBAL
Part number : SMLGM14-51-UNIBAL
UNIBAL
Description
The Other Bearing, known as SMLGM14-51-UNIBAL UNIBAL, has an inner diameter of 14 mm, an outer diameter of 77 mm and a thickness of 34 mm.
Your price: N/A
  8 to 10 days (about 1 month ago )
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    14  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    77  MM
  • THICKNESS
    34  MM
  • WEIGHT
    14500  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description