Other bearing SEB35-7CE1-SNFA
Part number : SEB35-7CE1-SNFA
SNFA
Description
The Other Bearing, known as SEB35-7CE1-SNFA SNFA, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 55 mm and a thickness of 10 mm.
  1 parts in stock (9 hours ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    35  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    55  MM
  • THICKNESS
    10  MM
  • WEIGHT
    86  G
  • PACKAGING
    1
Description