Other bearing SB12A-IKO
Part number : SB12A-IKO
IKO
Description
The Other Bearing, known as SB12A-IKO IKO, has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 22 mm and a thickness of 11 mm.
  8 parts in stock (15 hours ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - OAS-20X26X4-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OAS-20X26X4-NBR
Drawn cup needle roller bearing - HK2020-2RS-SKF SKF
Waterproof
DRAWN CUP NEEDLE ROLLER BEARING HK2020-2RS-SKF
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    12  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    22  MM
  • THICKNESS
    11  MM
  • WEIGHT
    18  G
  • PACKAGING
    1
Description