Other bearing MSR-60X1.50-SPIETH
Part number : MSR-60X1.50-SPIETH
SPIETH
Description
The Other Bearing, known as MSR-60X1.50-SPIETH SPIETH, has an inner diameter of 60 mm, an outer diameter of 84 mm and a thickness of 26 mm.
  8 to 10 days (1 day ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
  • INSIDE DIAMETER
    60  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    84  MM
  • THICKNESS
    26  MM
  • WEIGHT
    481  G
Description