Other bearing LWV-4020-0150-EWELLIX
Part number : LWV-4020-0150-EWELLIX
EWELLIX
Description
The Other Bearing, known as LWV-4020-0150-EWELLIX EWELLIX, has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 150 mm and a thickness of 0 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Lock nut - KM4-SKF SKF
LOCK NUT KM4-SKF
Cam follower - KR30-PP-A-INA INA
CAM FOLLOWER KR30-PP-A-INA
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    20  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    150  MM
  • WEIGHT
    531  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description