Other bearing LWRE-6100-KIT-EWELLIX
Part number : LWRE-6100-KIT-EWELLIX
EWELLIX
Description
The Other Bearing, known as LWRE-6100-KIT-EWELLIX EWELLIX, has an inner diameter of 150 mm, an outer diameter of 0 mm and a thickness of 100 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    150  MM
  • THICKNESS
    100  MM
  • WEIGHT
    1440  G
  • STANDARD
    No standard
Description