Other bearing LWM4020-150-EWELLIX
Part number : LWM4020-150-EWELLIX
EWELLIX
Description
The Other Bearing, known as LWM4020-150-EWELLIX EWELLIX, has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 150 mm and a thickness of 0 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    20  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    150  MM
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description