Other bearing 8E-NK20X32X12-NTN
Part number : 8E-NK20X32X12-NTN
NTN
Description
The Other Bearing, known as 8E-NK20X32X12-NTN NTN, has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 32 mm and a thickness of 12 mm.