Other bearing 7N-HVS-17.5X24.5X22-8A-NTN
Part number : 7N-HVS-17.5X24.5X22-8A-NTN
NTN
Description
The Other Bearing, known as 7N-HVS-17.5X24.5X22-8A-NTN NTN, has an inner diameter of 17.5 mm, an outer diameter of 24.5 mm and a thickness of 22 mm.