Other bearing 35TAG12-JTEKT
Part number : 35TAG12-JTEKT
JTEKT
Description
The Other Bearing, known as 35TAG12-JTEKT JTEKT, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 64 mm and a thickness of 19 mm.
  5 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
O-Ring seal - OR-29X4-NBR70 GEN
O-RING SEAL OR-29X4-NBR70
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    35  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    64  MM
  • THICKNESS
    19  MM
  • WEIGHT
    263  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description